Політика конфіденційності.

Справжня Політика конфіденційності мобільного застосування (далі – Політика) діє відносно всієї інформації, яку компанія “ТаксіАдмін” в особі ФОП Єфиско Сергій Володимировича і / або його афілійовані особи, а також диспетчерські служби і їх афілійовані особи, підключені до програмного комплексу “ТаксіАдмін” , далі Оператор, можуть отримати про користувача під час використання їм цього додатка. Згода користувача на надання і обробку персональної інформації особами, що входять до складу Оператора. 

Користування програмою означає беззастережну згоду користувача з цією Політикою і зазначеними в ній умовами обробки його персональної інформації; в разі незгоди з цими умовами користувач повинен утриматися від використання програми. 

1. Персональна інформація користувачів, яку отримує і обробляє мобільний додаток 

1.1. В рамках цієї Політики під «персональними даними користувача» розуміються: 

1.1.1. Персональна інформація, яку користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створення облікового запису) або в процесі використання програми, включаючи персональні дані користувача. Інформація надається користувачем на його розсуд. 

1.1.2 Дані, які автоматично передаються Оператору в процесі їх використання за допомогою встановленого на пристрої додатки, в тому числі інформація з cookie, інформація про пристрій користувача. 

1.2. Справжня Політика може бути застосована тільки до додатків Оператора. Оператор не контролює і не несе відповідальність за інформацію третіх осіб, на які користувач може перейти по посиланнях, доступним в додатку. На таких сайтах у користувача може збиратися або запитуватися інша персональна інформація, а також можуть відбуватися інші дії. 

1.3. Оператор в загальному випадку не перевіряє достовірність персональної інформації, наданої користувачами, і не здійснює контроль за їх дієздатністю. Однак Оператор виходить з того, що інформація, передана їм від користувачів, є достовірною і підтримує цю інформацію в актуальному стані. 

1.4. Щоб підтримувати коректну роботу GPS таксометра в фоновому режимі, додаток збирає дані про місцезнаходження, навіть коли додаток закрито або не використовується.

2. Цілі збору і обробки персональної інформації користувачів 

2.1. Додаток збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання сервісів, що входять до складу програми. 

2.2. Персональну інформацію користувача додатки Оператор може використовувати в наступних цілях: 

2.2.1. Ідентифікація боку в рамках угод; 

2.2.2. Надання користувачеві персоналізованих сервісів; 

2.2.3. Зв’язок з користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання сервісів, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від користувача; 

2.2.4. Поліпшення якості додатку, зручності його використання, розробка нових сервісів і послуг; 

2.2.5. Проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних. 

3. Умови обробки персональної інформації користувача і її передачі третім особам 

3.1. Відносно персональної інформації користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб. 

3.2. Оператор має право передати персональну інформацію користувача третім особам в наступних випадках: 

3.2.1. Користувач висловив свою згоду на такі дії; 

3.2.2. Передача необхідна в рамках використання користувачем певного сервісу або для надання послуги користувачеві; 

3.2.3. Передача передбачена Українським чи іншим відповідним законодавством в рамках встановленої законодавством процедури; 

3.3. При обробці персональних даних користувачів додатка керується Законом України «Про персональні дані». 

4. Зміна користувачем персональної інформації 

4.1. Користувач може змінити або доповнити персональну інформацію, звернувшись до фахівців Оператора. 

4.2. Користувач також може видалити надану їм в рамках певного облікового запису персональну інформацію, надіславши запит видалення свого облікового запису через фахівців Оператора по електронній пошті info@taxiadmin.org 5. Заходи, що застосовуються для захисту персональної інформації користувачів 

5. Заходи, що застосовуються для захисту персональної інформації користувачів

5.1. Оператор приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб.

6. Зміна Політики конфіденційності. чинне законодавство

6.1. Оператор має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності. При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики. Чинна редакція завжди знаходиться на сторінці за адресою https://taxiadmin.org/app-privacy-policy-ua/

7. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

7.1. Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в на електронну пошту info@taxiadmin.org